BE THE FIRST TO KNOW

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

Subscribe today to receive promotional offers, new release info and more!

Thanks for submitting!

Thinclo, Microsoft Azure, Microsoft 365, Windows Virtual Desktop servisi üzerinde firmanızın kullanımı ve ihtiyacına uygun, eş zamanlı ve bağımsız çalışabilen bir network tabanlı, uzak masaüstü ürünüdür. 

Ticari, endüstriyel ve diğer sektördeki uygulamalar için tasarlanmıştır. Thinclo, özellikle sınırlı fiziksel alanı olan ve donanım yatırımı yapmak istemeyenler için ideal bir çözümdür.

Thinclo, standart olarak yüksek performanslı bir PC'nin işlem gücüne sahiptir üstelik PC’den büyük ölçüde daha az yer kaplarken, sizlere maliyet avantajı da sağlar.

Günlük projelerinizi yerine getirirken, hiç bir sorun yaşamadan  istediğiniz hizmeti alabilmenin keyfini yaşayacaksınız.